Węgierska przygoda

Węgry to Europa w najlepszym wydaniu, a jednocześnie miejsce, w którym pozostaje jeszcze wiele do odkrycia. Wycieczka po atrakcjach turystycznych łączy się tutaj z huczną zabawą pod cygańską muzykę z kieliszkiem czerwonego wina i smakiem gulaszu. Szeroki Dunaj przecina kraj z północy na południe tworząc niesamowite krajobrazy. Kraj ten przytulny i gościnny nie rozwinięty jeszcze tak bardzo turystycznie, jest  „must-see” dla każdego, kto z podróży lubi przywozić przepełnioną wszystkimi kolorami tęczy mozaikę wrażeń!

WĘGIERSKA PRZYGODA: Miszkolc – Eger – Budapeszt – Bratysława

TERMIN: 08-11.11.2019

1 DZIEŃ: Wyjazd z Warszawy o godz. 22.00. Przejazd do Miszkolca.

2 DZIEŃ: Przyjazd na miejsce. Dla chętnych śniadanie za dopłatą (12€). Poranna wizyta w termalnych źródłach „Miskolc Tapolca Barlangfurdo”- około 3 godzin (bilet wstępy 12€). Dla pozostałych czas wolny.

Przejazd do Egeru. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Dla chętnych obiad z degustacją wina (20€). Możliwość zakupu wina bezpośrednio od producenta.

Przejazd do Budapesztu, zakwaterowanie, nocleg.       

3 DZIEŃ: Śniadanie w hotelu. Całodniowe zwiedzanie Budapesztu z polskojęzycznym przewodnikiem, m.in.: Wzgórze Zamkowe, Góra Gellerta, Bazylika św. Stefana, gmach parlamentu, mosty na Dunaju, Vaci Utca – najbardziej reprezentacyjny deptak, park Varosliget. Czas wolny w ścisłym centrum. Dla chętnych  wieczorna wycieczka „Tysiąca świecących ogni” po Dunaju z kolacją na statku (20€). Powrót do hotelu

4 DZIEŃ: Powrót do Warszawy, po drodze zwiedzanie Bratysławy z polskojęzycznym przewodnikiem – zamek, stare miasto. Przyjazd w późnych godzinach wieczornych.

CENA: 720PLN

CENA ZAWIERA: Przejazd komfortowym autokarem; 2 noclegi w hotelu ze śniadaniem; usługi polskojęzycznych przewodników; opiekę pilota na całej trasie podróży; ubezpieczenie NNW, KL

CENA NIE ZAWIERA: Posiłków poza zaplanowanymi w hotelu; biletów wstępu do zwiedzanych obiektów; opcjonalnych wycieczek

 

Data

08 Lis 2019 - 11 Lis 2019

Koszt

720PLN

Zapisz się

Polecane wycieczki