<
>

SYLWESTER WE LWOWIE

DZIEŃ I          WARSZAWA – LWÓW

Zbiórka uczestników o godz. 06:15 – parking przy Kinotece PKiN. Odjazd na granicę polsko-ukraińska w Hrebenne / Rawa Ruska (formalności ok. 2 godz. + przesunięcie zegarków o 1 godzinę do przodu). Przyjazd do Lwowa. Wieczorny spacer po świątecznej Starówce.  Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

 

DZIEŃ II        LWÓW                                    

LWÓW – po śniadaniu zwiedzanie z przewodnikiem kompleksu Starego Miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO m.in.: Katedra, Kaplica Boimów, Rynek Starego Miasta z Ratuszem otoczonym fontannami i zabytkowymi kamienicami mieszczańskimi, muzeum-apteka, Kościół Dominikanów, Cerkiew Wołoska, Katedra Ormiańska. Czas wolny około 2 godzin na Starówce. (wszystkim smakoszom i piwoszom polecamy specjały kuchni lwowskiej: przepyszne strudle z różnym nadzieniem, słonina w czekoladzie, piwo lwowskie warzone na miejscu i wiele innych przysmaków). Powrót do hotelu. Przygotowanie do Sylwestra.

Wieczorem ZABAWA SYLWESTROWA   przy suto zastawionych stołach i tańcach do białego rana z muzyką na żywo.

 

DZIEŃ III   LWÓW – WARSZAWA

Po późniejszym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i powrót do Polski. Po drodze krótkie zwiedzanie ŻÓŁKWI – miasta założonego przez Stanisława Żółkiewskiego – bliźniaczego miasta Zamościa – zwiedzanie m.in. rynku, kościoła farnego, cerkwi bazylianów, synagogi). Obiad po polskiej stronie we własnym zakresie.

 

Cena zawiera: przejazd klimatyzowanym autokarem przy grupie powyżej 25 osób, zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma w Brzuchowicach (standard hotelu 3*, pokoje 2-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym), 2 śniadania, 1 obiadokolacja, 1 obiad na mieście, opieka pilota polskiego na całej trasie, ubezpieczenie KL/NNW, podatek VAT, opłata na TFG I TFP

 

Cena nie zawiera:

BAL SYLWESTROWY –  50 EURO/OS

bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i przewodnik lokalny – 15 € od osoby

 

Uwaga !!!       Dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest paszport ważny min. 3 miesiące oraz zaświadczenie o zaszczepieniu przeciw COVID 19 (COVID Paszport)

Data

30 gru 2021 - 01 sty 2022

Czas

08:00 - 18:00

Koszt

630 PLN

Cena dla seniora

600 PLN

Kraje

Ukraina

Zapisz sięPolecane wycieczki