<
>

Pobawmy się razem farmie iluzji

Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji to jedyny w Polsce park sensoryczny osadzony w świecie iluzji, w którym do dyspozycji gości jest kilkadziesiąt różnego rodzaju atrakcji opartych na zmysłach wzroku, równowagi i innych. Położony jest w Dolinie Rzeki Okrzejki, w otoczeniu ogromnych lasów, mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Lublinem. Farma Iluzji to wyjątkowa kompozycja atrakcji dla dzieci i dorosłych, edukacji podanej w przyjaznej formie oraz zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu. Różnorodność atrakcji, jakie na Państwa czekają sprawia, że ich wybór staje się nie lada wyzwaniem.

Dzień I :

Spotkanie uczestników o godz. 08:45 parking na Pl. Bankowym róg Elektoralnej, wyjazd w trasę o godz. 09:00


Godz 11:30 – rozpoczęcie zwiedzania Farmy Iluzji z przewodnikiem według pakietu Magiczna Przygoda - pakiet dedykowany dla dzieci i starszych gości. W ramach niego uczestnicy zobaczą wybrane atrakcje ulokowane na Farmie Iluzji – zarówno te znane, jak i tegoroczne nowości. Przewodnik opowie o ciekawostkach rozsianych po Parku, a także o atrakcjach, które będzie można zobaczyć samodzielnie w czasie wolnym
Godz 13:30 – obiad dwudaniowy z napojem.
Po obiedzie czas wolny do wykorzystania na wspólną zabawę z dziećmi.
Godz 17:00 – wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Warszawy ok godz 20:00


Uwaga : Prosimy pamiętać, iż Park Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” to park usytuowany na terenie otwartym na przestrzeni kilku hektarów. To bardzo duży obszar! Dlatego zarówno dzieci, jak i ich opiekunowie, powinni być ubrani adekwatnie do warunków atmosferycznych, gdyż całość pobytu, odbywa się w ubraniach wierzchnich. Warto również odpowiednio dopasować obuwie, gdyż niektóre atrakcje ulokowane są wzdłuż leśnych alejek.

Cena zawiera
 • przejazd autokarem na całej trasie wycieczki;
 • bilet grupowy wstępu do Parku Iluzji;
 • obiad dwudaniowy z napojem;
 • usługi pilota/przewodnika;
 • ubezpieczenie NNW;
 • opłaty parkingowe, podatek VAT
Cena nie zawiera

  Data

  24 Lip 2021

  Koszt

  195 PLN

  Kraje

  Polska

  Zapisz się  Polecane wycieczki