JARMARK BOŻONARODZENIOWY W BERLINIE

Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie 2019

Jarmarki Bożonarodzeniowe w okresie adwentowym odbywają się w wielu miastach Europy, lecz ten w Berlinie na Gendarmenmarkt można zaliczyć do najpiękniejszych i najbardziej popularnych. Ekskluzywne wyroby rękodzieła, regionalna kuchnia z gorącym grzanym winem, występy artystów, choinkowe ozdoby i oczywiście przedświąteczna atmosfera, to wszystko co na nas czeka podczas wyjazdu do Berlina!!!

Spotkanie na parkingu przed Muzeum Techniki PKiN o godz. 6.45 – odjazd na trasę godz. 7.00. Przejazd tranzytowy do Berlina, po drodze postój na śniadanie we własnym zakresie.

Przybycie do Berlina w godzinach popołudniowych. Przejazd autokarem po najważniejszych punktach turystycznych Berlina – m.in. wieża telewizyjna (z zewnątrz), Aleksanderplatz, Unter den Linden, Reichstag (z zewnątrz), Brama Brandenburska, Europa Center, Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma. Spacer po promenadzie Kurfurstendamm. Następnie przejazd na Jarmark Świąteczny, czas wolny.

W godzinach wieczornych około 21-22 wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przyjazd do Warszawy około 5 rano następnego dnia (niedziela)

CENA: 267 PLN

CENA ZAWIERA: przejazd autokarem lub busem w zależności od wielkości grupy, opiekę pilota na całej trasie podróży, ubezpieczenie NNW/KL z suma gwarancyjną 20 tys. EUR/osoba; VAT.

Data

14 Gru 2019 - 15 Gru 2019

Koszt

267 PLN

Kraje

Niemcy

Zapisz się

Polecane wycieczki