Biesiada Miodowa w Kurowie

BIESIADA MIODOWA W KUROWIE

TERMIN: 24.08.2019

Godz. 8.00 – spotkanie uczestników na parkingu przy ul. Królewskiej w Warszawie (na wysokości Ogrodu Saskiego); odjazd godz. 8.15. Planowany postój na trasie ze zwiedzaniem:
MUZEUM KRESÓW I ZIEMI OSTROWSKIEJ – z eksponatami i pamiątkami dot. historii ziemi ostrowskiej, jednostek wojskowych stacjonujących na tych terenach oraz Witolda Pileckiego, którego żona Maria z Ostrowskich pochodziła z Ostrowi Mazowieckiej.

Przyjazd do Kurowa – siedziby Narwiańskiego Parku Narodowego, organizatora BIESIADY MIODOWEJ.
Zgodnie z treścią zaproszenia mamy możliwość poznać, degustować i kupić miody pochodzące z najczystszego obszaru Zielonych Płuc Polski. A także poznać i zaopatrzyć się w lokalne przysmaki – narwiańskie ogórki, wyborne wędliny, sery i pieczywo, smaczne wypieki oraz podlaskie nalewki. Odbędziemy wycieczkę z kładkami w dolinie Narwi wśród bagien. Tradycyjnie będzie można obejrzeć występy i posłuchać muzyki miejscowych zespołów.
Planowany powrót do Warszawy godz. 20.00 – ul. Królewska w Warszawie.

  CENA: 95 PLN, 88 PLN  Seniorzy, członkowie PTTK

Cena zawiera: przejazd autokarem, obsługę pilota na całej trasie, bilety wstępu i obsługę przewodnika miejscowego, ubezpieczenie NNW z suma gwarancyjną 5 tys. zł/osoba. VAT

Data

24 Sie 2019

Koszt

95 PLN

Kraje

Polska

Zapisz się

Polecane wycieczki