Zapraszamy na największy i najpiękniejszy Świąteczny jarmark w Europie. Blask bożonarodzeniowych ozdób i światełek na małych przytulnych domkach, zapach grzanego wina i pieczonych kiełbasek przeniosę Państwa prosto w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia a wizyta w jednym z największych w Europie Outletow – „Parndorf” pozwoli uzupełnić worek Świętego Mikołaja

TERMIN: 07.12 – 09.12.2018

1 DZIEŃ: Wyjazd z Warszawy  o godz. 16.00. Przejazd do Bratysławy. Zakwaterowanie, nocleg w hotelu w Bratysławie.

2 DZIEŃ: Śniadanie w hotelu. Przejazd do Designer Outlet Parndorf. Centrum handlowe, w którym mieści się 156 markowych butików z dużymi przecenami jest idealnym miejscem na przedświąteczne zakupy.

Następnie przejazd do Wiednia. Zwiedzanie miasta z polskojęzycznym przewodnikiem – Ringstrasse, Opera, Ratusz, Katedra św. Stefana, Hofburg, Parlament, Teatr, Belweder. Czas wolny na Jarmarku Świątecznym. Powrót do Bratysławy w godzinach wieczornych.

3 DZIEŃ: Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie Bratysławy z polskojęzycznym przewodnikiem – zamek, stare miasto. Przyjazd do Warszawy w późnych godzinach wieczornych.

CENA: 670 PLN

Cena zawiera: przejazd autokarem na całej trasie; 2 noclegi wg programu, pokoje 2-3-osobowe z łazienkami; wyżywienie: 2 śniadania; ubezpieczenie NW i KL z suma gwarancyjną 30 tys. EUR; obsługę pilota na całej trasie; usługi przewodników miejscowych

Zapisz się